Poštovné

je stanoveno dle ceníku České pošty podle předpokládané hmotnosti zásilky.

Doporučený dopis (psaní)

Služba, jejímž prostřednictvím lze spolehlivě zasílat písemná sdělení, dokumenty, knihy a drobné předměty, protože Česká pošta odpovídá za ztrátu zásilky náhradou do 880 Kč. Délka nesmí přesahovat 50 cm a šířka 35 cm, přičemž tloušťka nesmí být větší než 5 cm. Minimální rozměry zásilky jsou14 x 9 cm.

Doporučený balíček:

 Služba, jejímž prostřednictvím můžete zasílat dokumenty ale i knihy nebo jiné drobné předměty malé hodnoty do hmotnosti 2 kg. Česká pošta odpovídá za případnou ztrátu zásilky, za poškození nebo úbytek obsahu zásilky až do výše 880 Kč.

 Cenný balík

Křehké zboží lze poslat jako cenný balík za výše uvedené ceny + příplatek 30Kč.             

V Cenném balíku je možné zasílat peníze, drahé kovy a kameny a výrobky z nich, šperky a obdobně cenné věci, cenné papíry (cestovní šeky, šeky na doručitele, směnky, apod.), platební karty, poukázky na odběr zboží nebo služeb a další cennosti. Za Cenný balík pošta odpovídá a lze ho ocenit až do výše jednoho milionu Kč (Udaná cena).

 

Platba převodem na bankovní účet:

Při platbě převodem na bankovní účet nebude účtován poplatek za dobírku. V případě platby bankovním převodem, Vám po schválení objednávky pošleme číslo účtu. Jakmile Vám pošleme číslo účtu, znamená to, že všechno objednané zboží je připraveno k odeslání. 

Platba na dobírku:

Při platbě na dobírku je účtován poplatek dle ceníku České pošty. Požadovanou částku za zboží zaplatíte v hotovosti na poštovní přepážce při převzetí zboží. Česká pošta převede uhrazenou částku za zboží na náš bankovní účet.

Platby v hotovosti nepřijímáme!

Osobní odběr

Po předchozí domluvě a po zaplacení ceny za zboží na náš bankovní účet doručíme osobně zboží na smluvenou adresu k osobnímu odběru. Takto doručujeme pouze  do blízkého okolí města Náchoda, Červeného Kostelce, Police nad Metují a Hronova. Cena bude sjednána individuálně od 0,- do 3,- Kč za km.

 

Používá se opensource systém OpenCart CZ překlad mival
i Levný © 2019