Poštovné

je stanoveno dle ceníku České pošty platného od 1.3.2019.

Z důvodu změny ceníku České pošty a zejména systému cenových kategorií balíků podle nejdelšího rozměru (dříve podle hmotnosti) nelze předem přesně spočítat výši poštovného. Skutečná cena poštovného se může lišit od ceny poštovného uvedené v objednávce. Cena poštovného v objednávce se automaticky stanovuje dle hmotnosti zboží, nikoliv podle jeho rozměru, jak vyžaduje česká pošta.

Dále česká pošta zavedla příplatek za „Nestandardní balíček“

Pokud balík není zabalený v kartonovém nebo jiném pevném obalu, nemá pravidelný tvar krychle nebo kvádru, jeden z jeho rozměrů je menší než 0,8 cm nebo je zabalený v obalu černé barvy jedná se o nestandardní balíček s příplatkem 19 Kč

Pokud cena skutečného poštovného bude vyšší než cena poštovného uvedená v objednávce, budete před odesláním zboží vyzváni k odsouhlasení nově stanovené výše poštovného.

 

Doporučené psaní 

Služba, jejímž prostřednictvím lze spolehlivě zasílat písemná sdělení, dokumenty, knihy a drobné předměty, protože Česká pošta odpovídá za ztrátu zásilky náhradou do 880 Kč. Délka nesmí přesahovat 50 cm a šířka 35 cm, přičemž tloušťka nesmí být větší než 5 cm. Minimální rozměry zásilky jsou14 x 9 cm.

Doporučené psaní (dopis) - platba předem na BU

Doporučené psaní (dopis) – platba na dobírku, při převzetí zboží na poště (připočten poplatek za dobírku 50 Kč)

 

Doporučený balíček

Služba, jejímž prostřednictvím můžete zasílat předměty do hmotnosti 2 kg. Česká pošta odpovídá za případnou ztrátu zásilky, za poškození nebo úbytek obsahu zásilky až do výše 880 Kč.

Cenové kategorie: S (nejdelší strana do 35 cm), M (nejdelší strana do 50 cm), L (nejdelší strana do 60 cm)

Doporučený balíček (platba předem na BU):

Doporučený balíček na dobírku: platba při převzetí zboží na poště (připočten poplatek za dobírku 50 Kč)

 

Balík Do ruky

doručení balíku na jakoukoliv adresu v ČR obvykle následující pracovní den při podání zásilky. Česká pošta odpovídá za případnou ztrátu zásilky, za poškození nebo úbytek obsahu zásilky až do výše udané ceny do 50 000 Kč.

Cenové kategorie: S (nejdelší strana do 35 cm), M (nejdelší strana do 50 cm), L (nejdelší strana do 100 cm), XL (nejdelší strana do 240 cm).

Balík Do ruky (platba předem na BU):

Balík Do ruky na dobírku: platba při převzetí zboží na poště (připočten poplatek za dobírku):

Balík Na poštu

Odesílatel nebo adresát si volí poštu, na které bude balík připraven k vyzvednutí. Po uložení zásilky na poště je možné balík vyzvednout bez nutnosti prokazovat totožnost. Stačí předložit kód pro vyzvednutí, který adresát nalezne v SMS nebo e-mailovém avízu o uložení.

Cenové kategorie: S (nejdelší strana do 35 cm), M (nejdelší strana do 50 cm), L (nejdelší strana do 100 cm), XL (nejdelší strana do 240 cm).

Balík Na poštu (platba předem na BU):

Balík Na poštu na dobírku: platba při převzetí zboží na poště (připočten poplatek za dobírku 50 Kč):

Křehké zboží lze poslat na přání zákazníka jako balíková služba za výše uvedené ceny + příplatek 36.             

 Platba převodem na bankovní účet:

Při platbě převodem na bankovní účet nebude účtován poplatek za dobírku. V případě platby bankovním převodem, Vám po schválení objednávky pošleme číslo účtu. Jakmile Vám pošleme číslo účtu, znamená to, že všechno objednané zboží je připraveno k odeslání. 

Platba na dobírku:

Při platbě na dobírku je účtován poplatek dle ceníku České pošty. Požadovanou částku za zboží zaplatíte v hotovosti na poštovní přepážce při převzetí zboží. Česká pošta převede uhrazenou částku za zboží na náš bankovní účet.

Platby v hotovosti nepřijímáme!

Osobní odběr

Po předchozí domluvě a po zaplacení ceny za zboží na náš bankovní účet doručíme osobně zboží na smluvenou adresu k osobnímu odběru. Takto doručujeme pouze  do blízkého okolí města Náchoda, Červeného Kostelce, Police nad Metují a Hronova. Cena bude sjednána individuálně od 0,- do 2,- Kč za km.

 

 

 

 

 

 

Neplatné

Poštovné před 1.3.2019.

 

bylo stanoveno dle ceníku České pošty podle předpokládané hmotnosti zásilky.

Doporučený dopis (psaní)

Služba, jejímž prostřednictvím lze spolehlivě zasílat písemná sdělení, dokumenty, knihy a drobné předměty, protože Česká pošta odpovídá za ztrátu zásilky náhradou do 880 Kč. Délka nesmí přesahovat 50 cm a šířka 35 cm, přičemž tloušťka nesmí být větší než 5 cm. Minimální rozměry zásilky jsou14 x 9 cm.

Doporučený balíček:

 Služba, jejímž prostřednictvím můžete zasílat dokumenty ale i knihy nebo jiné drobné předměty malé hodnoty do hmotnosti 2 kg. Česká pošta odpovídá za případnou ztrátu zásilky, za poškození nebo úbytek obsahu zásilky až do výše 880 Kč.

 Cenný balík

Křehké zboží lze poslat jako cenný balík za výše uvedené ceny + příplatek 30Kč.             

V Cenném balíku je možné zasílat peníze, drahé kovy a kameny a výrobky z nich, šperky a obdobně cenné věci, cenné papíry (cestovní šeky, šeky na doručitele, směnky, apod.), platební karty, poukázky na odběr zboží nebo služeb a další cennosti. Za Cenný balík pošta odpovídá a lze ho ocenit až do výše jednoho milionu Kč (Udaná cena).

Používá se opensource systém OpenCart CZ překlad mival
i Levný © 2024