O nás

Vítejte v novém obchodě

Na začátku byla chuť zkusit něco nového, něco co nás bude bavit. Začali jsme vyrábět šperky z fimo hmoty a zjistili jsme, že nás to opravdu baví. Vyrábět pro vlastní potěšení je prima, ale udělat radost druhému je lepší. A tak jsme začali vyrábět také pro Vás. Založili jsme malý internetový obchod, ne pro to abychom vydělali balík peněz, ale jen tak pro potěšení. Věříme, že šperky z naší malé rodinné dílny, které zde naleznete Vám, nebo někomu jinému udělají radost.

Brzy jsme zjistili, že některé dobré věci mohou být „i Levný“, proto jsme rozšířili nabídku šperků o vybrané zboží za dobré ceny. Většinu nabízených výrobků má tým i Levný osobně odzkoušeno a může Vám je vřele doporučit. Při výběru zboží klademe důraz na jeho kvalitu a užitnou hodnotu. Hledáme ten správný poměr mezi dobrou kvalitou a nízkou cenou. 

V neposlední řadě klademe velký důraz na bezpečný nákupu po internetu. Proto doporučujeme všem zákazníkům, aby neplatili za zboží předem, ale zvolili si raději způsob dopravy a platby dobírkou, prostřednictvím České pošty. Doporučujeme otvírat zásilku před svědkem a jakékoliv nesrovnalosti hned zadokumentovat (nafotit).

V případě malé levné zásilky je nabízena možnost, využít levné poštovné bez dobírky a za zboží zaplatit bankovním převodem.

V případě jakýchkoli dotazů neváhejte a Kontaktujte nás přes zákaznický servis, nebo přímo e-mailem na adresu: ilevny@seznam.cz kde vám rádi zodpovíme dotazy jak ohledně zboží, tak i způsobu jeho dodání nebo objednání.

Váš i Levný tým

Používá se opensource systém OpenCart CZ překlad mival
i Levný © 2022